Home
O nama
Tečajevi
5. PULA Guitar Fest 2017.
Pula Guitar Fest-info
Propozicije
Prijavnica
Stručni žiri
Masterclass 2017.
Nagrade
PROGRAM Svečanog zatvaranje i dodjela nagrada
REZULTATI 5. Pula Guitar Fest-a
Laureati
Satnica natjecanja
23. Međunarodna ljetna škola harmonike 2017.
Orkestar S. Mihovilić
43. SUSRET HARMONIKAŠA 2018.
Galerija
 
Satnica natjecanja
 

5. Pula Guitar Fest

Pokrovitelj  - Grad Pula

 

Satnica natjecanja

Natjecanje svih kategorija se odvija u Zajednici Talijana Pula (Circolo)

 

I. kategorija: 09,00 - 11,00                     KOMISIJA:

  1. Lucija Brkarić                                 Goran Benevrkić, predsjednik komisije
  2. Roko Ciglenečki                             Hrvoje Ton
  3. Mia Galić                                        Tamara Perc
  4. Nela Grđan                                     Vlade Brzović
  5. Dominik Krajcar                              Dario Budicin
  6. Jan Kuća
  7. Lana Lešnjak
  8. David Mandalinić
  9. Dora Marin
  10. Mia Mijatović
  11. Katarina Perišić
  12. Nina Poropat
  13. Dorian Sabo
  14. Karlo Stašić
  15. Marin Štefanac
  16. Erika Vitasović
  17. Kristijan Vrbanc
  18. Matija Vugriniček

 

II. kategorija: 09,00 - 11,00                  KOMISIJA:

  1. Marlena Kasalo                         Antonio Rumenović, predsjednik komisije
  2. Helena Kralj                                  Anton Črnugelj
  3. Blanka Radman Livaja                  Moreno Vinceković
  4. Nikola Rojnić                                 Emina Trivanović
  5. Aleksandra Jovović Savić              Zrinko Jurić Čivro
  6. Lucija Vudrag
  7. Demetra Cerovič
  8. Inra Čovran
  9. Vito Fulanović
  10. Lena Galov
  11. Lorna Habijanec
  12. Jann Habuljko
  13. Marta Hribar

 

III. kategorija: 11,00-12,00                      KOMISIJA:

  1. Marta Petrovčić                              Goran Benevrkić, predsjednik komisije
  2. Gabrijel Radović                             Antonio Rumenović
  3. Gabriela Vukšić                               Anton Črnugelj
  4. Petra Boljevčan                               Moreno Vinceković
  5. Ivan Jurlina                                      Hrvoje Ton
  6. Oskar Marić                                     Emina Trivanović
                                                            Zrinko Jurić Čivro

 

 IV. kategorija (komorni sastavi):
      12,00 - 12,30                                      KOMISIJA:       

  1. Gitaristički duo                                                                              
    Lucija Brkarić i Dominik Krajcar      Goran Benevrkić, predsjednik komisije
  2. Ansambl gitara Ivanec                    Antonio Rumenović
                                                           Anton Črnugelj
                                                           Moreno Vinceković
                                                           Hrvoje Ton
                                                           Emina Trivanović
                                                           Zrinko Jurić Čivro

 

Rezultati I, II, III i IV kategorije biti će objavljeni u vremenu pauze od 12,30 do 14,00

 

V. kategorija: 14,00 - 15,30                 KOMISIJA:

  1. Lana Stevanovski                     Antonio Rumenović, predsjednik komisije
  2. Ana Topić                                  Goran Benevrkić
  3. Ana Tukša                                 Anton Črnugelj
  4. Zelda Bašić                               Moreno Vinceković
  5. Imran Duraj                               Vlade Brzović
  6. Demian Puškarić                      Tamara Perc
                                                      Hrvoje Ton

 

VI. kategorija: 15,45 - 18,30                KOMISIJA:

  1. Nika Novak                              Antonio Rumenović, predsjednik komisije
  2. Helena Pribeg                             Goran Benevrkić
  3. Nikola Šrajbek                            Anton Črnugelj
  4. Judita Vošćon                              Moreno Vinceković
  5. Magdalena Banfić                       Vlade Brzović
  6. Stjepan Bosilj                              Tamara Perc
  7. Tin Glavočević                             Hrvoje Ton
  8. Igor Matavulj

 

 

 

 

 




Novosti:
43. Međunarodni susret harmonikaša
5. Guitar Weekend Seminar
Upisi novih članova u šk.god. 2017./2018.
Raspored događanja
23. Međunarodna ljetna škola harmonike
Korisni linkovi:
Grad Pula
Istarska županija
Turistička zajednica Pule
Accordeonrama.fr
Confédération Internationale des Accordéonistes (IMC-UNESCO
Ministarstvo kulture RH
Hotel Pula
Harmonikaški centar
 
 
































© OKUD ISTRA • Stankovićeva 4, Pula 52100 , P.O. BOX 99 • Croatia • Tel / Fax: +385 52 543 596 • E - mail